Gra o Tron

Surowy, pustynny krajobraz to idealna sceneria na sesję inspirowaną dziełami filmowymi i serialowymi, tym razem z motywami uwielbianej na całym świecie "Gry o Tron". 

Sesja ukazuje siłę i władczość Daenerys Targaryen, znaną także jako Daenerys Zrodzoną w Burzy lub Księżniczkę Smoczej Skały w zestawieniu z jej niewinną urodą i nieustępliwym charakterem. Jej postać to gra pozorów – niemal dziecięca twarz i charakter nieznoszący sprzeciwu, a jednak wciąż w jakimś stopniu miłosierny. Drugą inspiracją jest postać Jon'a Snow'a, Brata z Nocnej Straży, któremu w sesji towarzyszą dwa wilkory (w tej roli wilczaki czechosłowackie). Pustynne kwiaty, wraz z bukietem przypominającym kształtem smocze skrzydło dopełniły klimatu sesji i odniesień do serialu. Przepiękne kadry i nieco burzowa pogoda stworzyły unikalny klimat tej sesji – równie zmienny i nieprzewidywalny jak sama "Gra o Tron." 

Tekst, pomysł i realizacja sesji zdjęciowej: Zespół abcslubu.pl
Fotografie: Marcin Romański / www.marcinromanski.com
Daenerys: Alina Sheliah 
Snow: Dawid Stachowski
Psy: Dzięki uprzejmości hodowli Unter Wölfen FCI ( hod. Joanna Wojciechowska) w składzie: TRANQUILA PATA DE PLATA Atropa Bella Donna z córką - MALWA Unter Wölfen
Suknie ślubne: Joanna Niemiec Atelie / www.joannaniemiec.com
Biżuteria ślubna: Apart / www.apart.pl
Ozdoby do włosów: PiLLow Design /www.pillow-design.pl
Bukiety ślubne: Pracownia Florystyczna Anemony / www.anemony.pl
Wykonanie fryzury ślubnej: Gosia Siatka, Bali Beauty House, Kraków / www.balibeautyhouse.com
Wykonanie makijażu ślubnego: Marzena Jagieła, Bali Beauty House, Kraków / www.balibeautyhouse.com 

 

 

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Powrót

...