Kasia i Adam

Kasia i Adam to jedna z tych Par, z którymi każdy fotograf chciałby pracować. Uśmiechnięci, radośni, zakochani w sobie po uszy. Przyjaciele wspierali Młodą Parę na każdym kroku przygotowań, a także w dniu ślubu, dekorując pięknie dom Panny Młodej (pozdrowienia dla Kasi, która swoim zmysłem artystycznym czuwała nad wystrojem i dekoracją domu!:)). Błogosławieństwo odbyło się w obecności dwóch zaprzyjaźnionych księży, a na miejsce swoich zaślubin Kasia i Adam wybrali katedrę. Wśród gości Młodej Pary znaleźli się także przyjaciele Kasi ze szkoły we Francji, którzy na tę wyjątkową okazję założyli specjalne stroje. 

Cudowna atmosfera, rewelacyjna, kochająca się Para Młoda i naturalne, niewymuszone kadry sprawiły, iż towarzyszenie takiej parze w dniu ich ślubu to czysta przyjemność. Na plener ślubny wybraliśmy wnętrza pałacu Poznańskich, następnie udaliśmy się na Piotrkowską i Tymienieckiego. 

Czas sesji upłynął niepostrzeżenie, dlatego zanim się obejrzeliśmy, nastał już zmrok, co zainspirowało nas do dodatkowych, niespodziewanych nocnych zdjęć. 

Zapraszam Was do obejrzenia dokumentacji fotograficznej tego magicznego dnia Kasi i Adama, a Wam, moi drodzy, życzę wielu, wielu wspaniałych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu! Dziękuję, że mogłem być z Wami tego dnia!

 

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Powrót

...