Zdjęcia ślubne

artystyczna fotografia ślubna, przygotowania, ślub, wesele, plener, portrety, sesje narzeczeńskie

Więcej informacji

Zdjęcia rodzinne

fotografia rodzinna, portrety, uroczystości kościelne, sesje studyjne i plenerowe, noworodkowe, brzuszkowe.

Więcej informacji

Zdjęcia komercyjne

eventy, zdjęcia reklamowe, portrety biznesowe, sesje mody.

Więcej informacji

Zdjęcia ślubne

Marcin Romański - fotograf ślubny Kraków

Marcin Romański - fotograf ślubny

Marcin Romański ur. w 1976 r., dzieciństwo spędził na wsi wśród piękna natury, pól i ogrodów przygodę z obrazem rozpoczął od amatorskich filmów krótkometrażowych: „ Dziadek karmiący kota” „Babcia za filarem” ukończył studia na wydziale zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego; Od 9 lat jego pasją jest fotografia ślubna; początkowo analogowa, czarnobiała, portrety młodych kobiet, zatrzymane w czasie gesty, spojrzenia, uczucia… do swojego warsztatu dołączył reportaż; …. Głównym motywem twórczości jest człowiek, jego nastroje, odkrywanie piękna poszukiwanie miejsca w świecie zjawisk, symbolika, kontrast, oraz nieustanne dążenie do harmonii.

Więcej informacji


Dlaczego warto mi zaufać?

Dlaczego powinniście wybrać moje usługi fotografii ślubnej?
To pytanie nasuwa się chyba każdemu, kto musi wybrać fotografa ślubnego i powierzyć mu ten wyjątkowy dzień.
Dlaczego więc nie zapytać wprost. Przecież nie każdy musi być ekspertem sztuki. Nie każdy musi znać się na zdjęciach ślubnych. Nie każdy też trafił tutaj z polecenia.
Jeśli moje zdjęcia ślubne przypadły Wam do gustu. Podoba się styl, ujęcia, to w jaki sposób prezentowane są osoby na zdjęciach oraz detale. Jeśli odnosicie wrażenie, że jest w nich to coś, co wzbudza ciekawość a przeglądanie nawet większej ilości w dodatku "obcych" zdjęć ślubnych nie powoduje znużenia. Jednak nie wiecie jeszcze w jaki sposób osiągam to co widać na w moich pracach, w jaki sposób pracuje z ludźmi aby pokazać to co w nich najlepsze. Co sprawia, że potrafię zawsze znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie aby ująć każdy ważny moment w piękny estetyczny kadr. Jednocześnie nie przeszkadzać innym, abyście mogli te najważniejsze w życiu chwile przeżyć w miłej atmosferze z najbliższymi tak jak to sobie wymarzyliście. Na te pytania postaram się odpowiedzieć prosto i zwięźle. 

Zobacz styl i technikę pracy fotografa ślubnego z Krakowa

Publikacje

Gra o Tron

Sesja ślubna inspirowana serią "Gra o Tron"

Czytaj dalej

 

Iga i Robert - w sadzie kwitnących wiśni

Majowa sesja plenerowa w sadzie wiśniowym.

Czytaj dalej

 

Nowości na blogu

Kasia i Jacek

Wszystkie zdjęcia plenerowe udało się zrobić w wolnej chwili podczas wesela. Choć czasu nie było zbyt dużo, to warto było a efekt pozostanie już na zawsze ;-)

Czytaj dalej

Milena i Maciek

Piękni i Młodzi, do tego gorące uczucie, mnóstwo gości, piękna stylizacja dom i sala. Zrobiłem tyle zdjęć że sam się zdziwiłem :-0 a tu został jeszcze plener ;-)

Czytaj dalej

Referencje

Marcin, wielkie dzięki za wspaniałą współpracę! Zarówno my, jak i nasza rodzina oraz znajomi jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jak doskonale uchwyciłeś najpiękniejsze momenty w tym wyjątkowym dla nas dniu.

Julia i Daniel

Witam.

Zdjęcia są niesamowite. Bardzo nam się podobają. 

Pozdrawiamy Aneta i Michał

Aneta i Michał

WOW! Panie Marcinie, te zdjęcia są FE-NO-ME-NAL-NE !

Nigdy takich pięknych zdjęć nie widzieliśmy :)

Dziękujemy też za bardzo szybką realizację i że obrobił Pan tych zdjęć aż tyle! :

Pozdrawiamy Justyna i Rafał

Justyna - plener - portrety

...